John Deere S sērija kombaini | Dojuslatvija.lv
Tehnikas tirdzniecība
+371 26623513
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494825
Lietota tehnika
+371 25495851

S sērijas kombaini tiek ražoti ASV, tie izgatavoti speciāli Eiropassaimniecībām un katru gadu tiek uzlaboti.Jūsu izvēlei – 5 modeļi ar rotora kulšanas sistēmu.

REVOLŪCIJA. NEVIS ATTĪSTĪBA.

S700 ir vairāk nekā 8 gadu ilgas vienrotora kombainu tehnoloģijas attīstības rezultāts. Mūsu inženieri ir raduši risinājumus, uzklausot lietotāju idejas un ieteikumus. Rastie risinājumi nodrošina ievērojamus mašīnas veiktspējas un operatora darbspēju, graudu kvalitātes uzlabojumus, kā arī zemākas ekspluatācijas izmaksas. Savukārt mūsu izpētes un attīstības komandas ir izstrādājušas jaunus uzraudzības un saziņas rīkus. Izstrādātie rīki atvieglo ražas novākšanas darbību optimizāciju un pārvaldību.

 

NEMAINĪGA LABĪBAS KVALITĀTE UN MINIMĀLI ZAUDĒJUMI —VISOS APSTĀKĻOS

Mūsu revolucionārā integrētā kombaina regulēšanassistēma (ICA2) automātiski nodrošina vienmērīguražas novākšanas procesu neatkarīgi no apstākļiem.Tā novērš nepieciešamību pēc regulāras manuālasregulēšanas, sniedzot operatoriem pārliecību parmaksimāli efektīvu kombaina darbību.Neatkarīgas pārbaudes* liecina, ka operatoranodrošinātā kombaina kapacitātes izmantošanasintervāls var sasniegt pat 20%. ICA2 novērš iespējamomainīgo ekspluatācijas efektivitāti un garantē optimāluveiktspēju. Stundu pēc stundas. Dienu no dienas. ICA2 no citām sistēmām atšķiras ar to, ka nodrošinapilnīgu ražas novākšanas procesa pārvaldību, jo kontrolēgan kulšanas, gan tīrīšanas sistēmas.

Tīro graudu tvertnes un izbiru elevatoru digitālāskameras nepārtraukti mēra bojāto graudu un netīrumulīmeni, automātiski veicot reāllaika pielāgojumus, laiiepriekš iestatītos līmeņus uzturētu bez operatoraiejaukšanās.

 

DATI, KAM VAR UZTICĒTIES "ACTIVE YIELD"

Aktīvā ražas pārvaldība ir vēl viena John Deere inovācija, kas nodrošina laika ietaupījumu un uzlabo ražas novākšanas veiktspēju. Tagad jums vairs nav jāveic laikietilpīga manuālā kalibrēšana un divkārša piekabju nosvēršana.Tvertnes iekšpusē ievietotie trīs sensori graudu tvertnes uzpildes laikā automātiski mēra svara izmaiņas. Sistēma salīdzina mērījumu ar ražas un mitruma sensoru mērījumiem, lai nodrošinātu pastāvīgu ražas sensora kalibrēšanu. Sistēmas galvenā priekšrocība ir kalibrēšanas līknes izveide dažādos ātrumos, ar dažādu ražīguma apjomu un dažādiem kalibrēšanas punktiem, jo operatori manuālā režīmā šādas darbības uz lauka parasti neveic.

Turklāt šī sistēma nodrošina graudu tvertnes slīpuma kompensāciju, veicot ražas novākšanu slīpumā vai gadījumā, kad operators kombainu apstādina. Tā vairāku ražas novākšanas sezonu laikā kompensē arī elevatora ķēdes nodilumu vai plīsumu. Sistēmas precizitāte un detalizētā darbība nodrošina pārliecību par rezultātiem katru gadu.

UZLABOTA RAŽAS KARTĒŠANA - Aktīvā ražas pārvaldība uzlabo ražas kartēšanas precizitāti, jo līdz šim 96% klientu reģistrēja tikai vienu punktu vai arī kalibrēšanu neveica vispār, turklāt tikai 4% veic ieteikto daudzpunktu kalibrēšanu. Šis risinājums uzlabo plānotās lauksaimniecības precizitāti, nodrošinot labāku mainīgā apjoma izsējas graudu patēriņa, mēslojuma izkliedes un labības kopšanas pasākumu kontroli.

 

PROGRAMMĒJAMAIS VADĪBAS C ENTRS

S700 vadība atbilstoši jūsu vēlmēm ir vieglāka nekā jebkad. Visi vadības elementi irnovietoti vienkopus. Jums neradīsies nepieciešamība kabīnē meklēt dažādusdisplejus vai arī sniegties pēc grūti aizsniedzamiem slēdžiem. Viss ir loģiski grupētsun atrodas vienuviet. 4. paaudzes displeja dizaina koncepcija ir pilnībā mainīta, tačuiekļauj jau pazīstamās, viedtālrunim līdzīgās un viegli lietojamās navigācijas iespējas.Pavelciet, lai pārvietotos no ekrāna uz ekrānu. Atlasiet aplikācijas, kuras vēlatiesaktivizēt. Pielāgojiet ekrāna skatu atbilstoši jūsu darba vajadzībām. Papildus esamuzlabojuši arī navigācijas procesu, samazinot līdz vēlamās funkcijas aktivizācijainepieciešamo klikšķu skaitu.

Jaunās CommandPRO kursorsviras ergonomiskais dizains nodrošinadaudzfunkcionālajiem spēļu kontrolieriem līdzīgu, nemainīgi ideālu kvalitāti. Visasgalvenās funkcijas tagad varat kontrolēt ar vienu rokas kustību. Turklāt šo kursorsviruvar maksimāli personalizēt ar 7 ieprogrammējamiem taustiņiem.Ekrānus varat pārslēgt ar kursorsviras ritenīti — tas novērš nepieciešamību noņemtroku no kursorsviras kritiskās situācijās, kad ir nepieciešama manuālā kontrole,piemēram, pļaujot veldrē sagūlušu labību vai pļaujot lauka galā.

 

AUGSTAS VEIKTSPĒJAS HEDERI

Lielu peļņas pieaugumu var radīt pat nelieli ražīguma uzlabojumi. John Deere piedāvā plašu hederu klāstu, nodrošinot ideāli piemērotu risinājumu jūsu labībai un kombainam. Izvēlieties tradicionālos gliemežtransportiera dizainus (600R, 600F, 600X) vai aktīvo labības padevi (700PF vai 700D) ar lentēm plašā platuma klāstā līdz pat 12,2 m — viss, kas nepieciešams, lai veiktu ātru labības veidu nomaiņu. Papildinformāciju par hederiem un pārējo piedāvājuma klāstu skatiet mūsu atsevišķajā hederu brošūrā.

 

VIENA ROTORAPRIEKŠROCĪBAS

S sērijas atsevišķais rotors jums sniegs priekšrocības, salīdzinot ar citāmtradicionālākām un hibrīda sistēmām. Tā vietā, lai sadalītu labības plūsmudivās daļās, tas uztur nedalītu plūsmu, tādējādi patērējot mazāk enerģijas.Tā notiek tādēļ, ka rotora lielais diametrs rada lielāku inerci nekā mazākirotori, un tas ļauj darboties ar zemākiem rotācijas ātrumiem. Turklāt rotorakulšanai paredzētā starpsekciju zona ir daudz plašāka nekā tangenciālajaikulšanas sistēmai. Tā nodrošina vienkāršu pāreju no tangenciālas labībasplūsmas uz aksiālu labības plūsmu. Vienmērīgā labības plūsma nozīmēvienmērīgu kulšanu, atdalīšanu un smalcināšanu. Kāds irrezultāts? Labāka salmu un graudu kvalitāte.

Tehniksie dati/Modelis S760 S770 S780 S785 S790
Dzinēja darba tilpums, l 9 9 13,5 13,5 13,5
Dzinējja papildus jauda izkraušanas laikā - kW/ZS 25/34 25/34 37/50 37/50 37/50
Dzinēja maksimālā jauda pēc ECE R120 - kW/ZS 285/387 335/455 402/547 426/579 460/626
Rotora garums/ diametrs, mm 3124/762
Kopējais kuļkurvja laukums, m² 3 3 3,09 3,09 3,09
Sietu laukums, m² 4,9
Graudu bunkura tilpums, l 10600 10600 14100 14100 14100
Push Button Shift transmisija Bāze Bāze - - -
Automātiskā transmisija ProDrive - Pēc izvēles Bāze Bāze Bāze
Puskāpurķēžu šasija - Pēc izvēles Pēc izvēles Pēc izvēles Pēc izvēles

Vēlaties uzzināt vairāk? Lejupielādējiet  bukletu šeit.