Jaunumi | Dojuslatvija.lv
Tehnikas tirdzniecība
+371 25491668
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494825
Lietota tehnika
+371 25491677
2017-08-02

„DOJUS Latvija” produktu klāstā vēl viens jaunums – uzņēmuma „Claydon” piekabināmā tehnika

Viens no lielākajiem lauksaimniecības tehnikas importētājiem - SIA „DOJUS Latvija” - oficiāli prezentē jaunu biznesa partneri – Lielbritānijas uzņēmumu „Claydon”. Šī sadarbība sniegs iespēju saimniecībām un lauksaimniecības uzņēmumiem piedāvāt vēl vairāk risinājumu darba ražīguma paaugstināšanai - preču zīme „Claydon” piedāvā Latvijā vēl maz izmantotu, taču ļoti efektīvu, oriģinālu slokšņu sējas tehnoloģiju.

 

Lielbritānijas uzņēmuma „Claydon” mašīnas Latvijā nav jaunums. Lai arī šim uzņēmumam līdz šim valstī nebija oficiāla pārstāvja, „Claydon” tehnika tika iegādāta tieši no ražotāja un izmantota Latvijā. „DOJUS Latvija” un „Claydon”, redzot Latvijā pieaugošo interesi par slokšņu sējas tehnoloģiju, nolēma noslēgt sadarbības līgumu, un kļūt par partneriem „DOJUS Latvija” ir spēcīga infrastruktūra, plašs pēcpārdošanas apkalpošanas tīkls, uzņēmums ir finansiāli stabils un tam ir augsta uzticamība lauksaimniecības uzņēmumu vidū, savukārt „Claydon” uzņēmuma tehnikas kvalitāte runā pati par sevi. Tāpēc no šā gada jūlija „DOJUS Latvija” ir kļuvis par vienīgo „Claydon” oficiālo pārstāvi Latvijā.

„Mūsu produktu klāstā šis ražotājs nenokļuva nejauši. Visi esam pamanījuši klimata izmaiņas, augsnes eroziju, tirgus svārstības un daudz citu faktoru, kurus lauksaimniekiem ir grūti ietekmēt. Izmantojot slokšņu zemes apstrādes tehnoloģiju, lauksaimnieks ietaupa līdz 4 reizēm vairāk laika un līdz  pat 3 reizēm samazina izmaksas. „Claydon” piedāvā pilnu zemes apstrādes un sējas tehnoloģiju un ir šīs jomas profesionāļi. Piedāvāto produktu klāsts aptver visu sējas un zemes apstrādes procesu,” komentēja „DOJUS Latvija” tirdzniecības vadītājs Gatis Jusevičs.

„Claydon” vārdu Lielbritānijas tirgū pazīst jau 15 gadus. 2002. gadā, kad graudu cena nokritās līdz vēl nepieredzētam līmenim, Lielbritānijas Safolkas grāfistē strādājošs lauksaimnieks Džefs Kleidons (Jeff Claydon) bija spiests no jauna izskatīt tradicionālos graudu audzēšanas veidus. Vēloties ietaupīt izmaksas un laiku, Džefs Kleidons radīja „Claydon” sējmašīnu ar īpašu patentētu sistēmu: pirmais lemesis irdina un izveido kanālu auga saknēm, savukārt sēšanas lemesis – izsēj sēklu 17,8 cm platībā. Šī sējmašīna daudz ekonomiskāk, ātrāk un uzticamāk iesēj sēklas rugājā vai minimāli vai dziļi uzartā augsnē.

 

Patentēto „Claydon” sistēmu veiksmīgi izmanto jau vairāk nekā 30 valstīs visā pasaulē dažādās augsnēs un dažādos klimatos. Šā uzņēmuma ražojumi ir unikāli ar to, ka tos ir radījis lauksaimnieks, kurš praktiski zināja, kādus izaicinājumus vajadzēs pārvarēt mašīnai un kādiem jābūt rezultātiem. Izveidotās tehnikas efektivitāte tika izmēģināta paša saimniecība, strādājot reālos apstākļos.

 

„DOJUS Latvija” no šā brīža ir oficiālais „Claydon“ pārstāvis Latvijā un gan mazām, gan vidējām un lielām saimniecībām varēs piedāvāt zemes apstrādes un sējas mašīnas, kam nav līdzīgu, kas ļaus pāriet no Latvijas ierastās zemes apstrādes tehnoloģijas uz slokšņu zemes apstrādes tehnoloģiju, kas vēl tikai sākusi gūt popularitāti.

 

SIA „DOJUS Latvija” ir arī pasaulē lielākā lauksaimniecības tehnikas ražotāja „John Deere” oficiālais pārstāvis Latvijā. „DOJUS Latvija” Latvijā darbojas jau vairāk, kā 7 gadus un ir viens no traktoru tirdzniecības līderiem ar plašu mobilā servisa tīklu. Ik gadu uzņēmums regulāri iegulda līdzekļus savā attīstībā, lai mobilāk varētu palīdzēt Latvijas lauksaimniekiem. Latvijā šobrīd darbojas četri „DOJUS Latvija” tirdzniecības un apkalpošanas centri. Uzņēmuma piedāvātais preču un pakalpojumu spektrs ietver jaunas un lietotas lauksaimniecības mašīnas, zāliena kopšanas un komunālo tehniku, meža tehniku, rezerves daļu piegādi, servisa pakalpojumus, kā arī lauksaimniecības tehnikas nomas pakalpojumus.