Sekite mus:
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25491676
Rezerves daļas
+371 25494834
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25491676
Rezerves daļas
+371 25494834
Sekite mus:

Hederi ZURN

uzņēmums tika izveidots un darbojas Vācijā kopš 1885. gada. No 1965. gada uzņēmums ir sācis pārstāvēt un piegādāt John Deere tehniku. Jau vairāk kā 25 gadus Zurn izgatavo dažāda veida aprīkojumu un iekārtas, kas paredzētas rapša, saulespuķu novākšanai, kā arī hedera ratiņus un ProfiCut hederus pašgājējiem smalcinātājiem.

 

No 2004. gada uzņēmums ir sācis Zurn kombainu projektēšanu un izgatavošanu zinātnisko pētījumu uzņēmumiem. Kombaini ar īpašu konstrukciju var tikt aprīkoti ar jaunākajām tehnoloģijām un piemēroti zinātnisko pētījumu veikšanai. Ir pieejami 4 šāda veida kombainu modeļi.

Rapša hederi, paredzēti John Deere kombainiem un aprīkoti ar tādiem pašiem piedziņas un pievienošanas mehānismiem kādus izmanto John Deere, kas atvieglo un paātrina rapša galdu pievienošanu un noņemšanu. Sāna atgriezējnažu augstums ir 1.35m, tādēļ neradīsies nekādas kulšanas problēmas arī laukos ar augstiem augiem. Izmantojot rapša galdu, izkapts tiek izvirzīta uz priekšu pat par 80cm, pateicoties tam kuļot augstas ražībaslaukus graudu zudumi samazinās pat par 300 kg/ha. Šis aprīkojums izceļas ar vieglu un drošu konstrukciju, vienkāršu izmantošanu, augstu darba ražīgumu un iespēju izmantot hederus ar darba platumu līdz 10.7 m. Rapša galdus iespējams pielāgot citu ražotāju hederiem, kā arī pasūtīt tos ar elektriskajiem sānu atgriezējnažiem.

Hederu ratiņi. Izturīgais centrālais rāmis un drošais riteņu tilts garantē, ka pat smagākie hederi tiks droši pārvadāti. Hedera ratiņi iespējami ar 1 tiltu, 2 tiltiem vai ar tandēm aveida šasiju. Papildus aprīkojumā ir pieejams bremzēšanas mehānisms lai garantētu liela ātruma braukšanas drošību. Lielākām ērtībām tiek piedāvāts pasūtīt papildus pagarinātājus un kronšteinus rapša novākšanas aprīkojuma uzlikšanai un ērtai transportēšanai, kā arī uzglabāšanai kad tiek novākti citi augu lauki.

Tiešās nopļaušanas hederi izveidoti speciāli John Deere pašgājēja lopbarības smalcinātājiem. Mehāniskais augsnes kopētājs teicami seko augsnes reljefam un diskveida griezējaparāts ļauj strādāt pat ar 15 km/h lieludarba ātrumu. Hederi ir piemēroti zāles un graudaugu lopbarības novākšanai. Ir iespējami 2 hederu modeļi: Profi Cut 460 ar darba platumu 4,6 м un Profi Cut 620 – ar darba platumu 6,2 м.

LEJUPIELĀDĒJIET BROŠŪRU