John Deere 5E sērija | Dojuslatvija.lv
Tehnikas tirdzniecība
+371 26623513
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Lietota tehnika
+371 25495851

5E sērijas trīscilindru traktori ― mazi giganti ar lielām kabīnēm

Tā ir efektīva, atzīta tehnoloģija ― simtprocentīgs John Deere izstrādājums. Jaunās 5E sērijas trīscilindru traktori nosaka jaunus ekspluatācijas īpašību un ekonomijas standartus. Un tas viss par pieejamu cenu.

Šīs nedārgi uzturamās mašīnas pierādīs savu vērtību, lieliski strādājot laukos, demonstrējot savu universālumu gan vīna un augļu dārzos, gan sniedzot komunālos pakalpojumus. Varat būt pārliecināti, ka ikviens mūsu traktors ir ļoti drošs un uzticams ― to garantē 175 gadu laikā uzkrātā John Deere pieredze inženierzinātnē.

Augsts ražīgums mazajiem uzņēmumiem

Izturība, uzticamība, iespaidīgs ražīgums un zemas ekspluatācijas izmaksas ― šīs izcilās īpašības ir lieliski apvienotas ar pievilcīgu cenu. John Deere 5E sērijas trīscilindru traktori lieliski der lauksaimniekiem, maziem zemes īpašniekiem, specializētiem dārzkopības uzņēmumiem, dažādiem darbuzņēmējiem un pašvaldību komunālajiem dienestiem.

Iepazīstieties ar 5E sērijas traktoriem

 • Jaudīgi un ekonomiski: 2,9 litru trīscilindru PowerTech M dzinējs ar turbokompresoru un ieplūdes gaisa dzesētāju, 55, 65 un 75 ZS
 • Kompakti un izveicīgi: neliels apgriešanās rādiuss (3,6 m); zema (2,43 m) vai vaļēja kabīne ar noliecamu rāmi, kas paredzēts operatora drošībai apgāšanās gadījumā
 • Izturīga transmisija: deviņi priekšējie un trīs aizmugurējie pārnesumi, standarta 540 un 540E jūgvārpsta uzstādīta visos modeļos. Pie visām 5E transmisijām var uzstādīt pazeminātos pārnesumus, kas, dzinējam darbojoties ar maksimālo apgriezienu skaitu, sniedz iespēju braukt ar trim papildu ātrumiem ― no 0,5 līdz 3 km/h.
 • Iespaidīga aizmugures trīspunktu uzkares  celtspēja: līdz 1,8 tonnām
 • Viegla frontālā iekrāvēja pārvaldība: vadības svira un optimizēta pārnesumu pārslēgšana

Daudz pielāgošanas iespēju

Viena no lielākajām John Deere 5E sērijas traktoru priekšrocībām ir to universālums. Tie ir lieliski piemēroti daudziem dažādiem darbiem:

 • augsnes sagatavošana, kultivēšana un sēšana;
 • visi lielie un mazie darbi mazās augkopības un nelielās lopkopības saimniecībās;
 • piensaimniecībās;
 • specializētos dārzkopības uzņēmumos;
 • ainavu labiekārtošanā, zālāju kopšanā, dārzos un parkos;
 • mežrūpniecības darbos;
 • komunālo pakalpojumu dienestos;
 • dažādiem darbiem ar frontālo iekrāvēju.

Šie traktori lieliski parāda sevi šaurākā vietā, piemēram, augļkoku dārzos, vīnogulāju plantācijās vai kūtīs. Šeit parādās to universālums un manevrēšanas spēja, kā arī spēja celt smagas kravas un īpaša stabilitāte, ko nodrošina optimāla svara sadale.

Vienalga, vai nodarbojaties ar lauksaimniecību visu laiku vai tikai epizodiski, vai Jums ir mazliet zemes vai esat dārzkopis, John Deere 5E sērijas traktori būs neaizstājams palīgs.

Pirmās klases darba vieta

Vai varat iedomāties, ka trīscilindru kompaktā traktora kabīne var būt tik liela, ērta un grezna? Iekāpiet jaunajā John Deere 5E sērijas traktorā un pārbaudiet jaunās ērtības, plašumu un redzamību uz visām pusēm.

Tikai nedaudziem universālā tipa traktoriem ir tāda redzamība kā John Deere 5E sērijas traktoriem. Visapkārt redzēsiet pat tad, kad ir pacelts frontālais iekrāvējs. To nodrošina lielie kabīnes stikla logi ar noapaļotiem stūriem.

Informācija neona digitālajā instrumentu panelī skaidri redzama jebkuros apgaismojuma apstākļos ― pat ja spīd saule. Kabīnes sānā, pie papildus pasūtāma pasažiera sēdekļa ar drošības jostu, ir ērti uzstādīts paliktnis un krūzītes turētājs. Logi ir augsti, tāpēc labi redzams augšā pacelts frontālais iekrāvējs. Tā ir viena no plašākajām kabīnēm savā klasē.

Tehniskais raksturojums/Modelis 5055E 5065E 5075E
Nominālā jauda (pēc97/68 EC), kW (Zs) 40,5 / 55 48 / 65 55 / 75
Nominālie dzinēja apgriezieni, apgr./min 2400
Maksimālais griezes moments, Nm 213 247 276
Degvielas bākas tilpums, l 80
Hidrauliskā sūkņa darba ražīgums  l/min. 46 (standarta aprīkojumā)+25 (papildaprīkojums)
Maksimālā uzkares celtspēja un trīspunktu uzkares āķu galiem, kg 1800
Garenbāze, mm 2050
Augstums ar standarta kabīni, mm 2425 (min.) - 2460 (maks.)
Pašmasa, kg 3100
Pilnā masa, kg 5100