Sekite mus:
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Sekite mus:

John Deere iegūst titulu "Labākā inovācija" CES 2022

2022-01-06

JOHN DEERE IEGŪST TITULU LABĀKĀ INOVĀCIJA CES® 2022 INOVĀCIJU BALVU KATEGORIJĀ “ROBOTIKA” UN UZVAR ARĪ KATEGORIJĀTRANSPORTLĪDZEKĻU INTELEKTS UN TRANSPORTS

 

MOLAINA, Ilinoisa (2021. gada 10. novembris) – John Deere (NYSE: DE) ir ieguvis titulu “Labākā inovācija” CES® 2022 inovāciju balvu kategorijā “Robotika” un uzvarējis arī kategorijā “Transportlīdzekļu intelekts un transports”. Šis ir jau trešais gads pēc kārtas, kad John Deere ir saņēmis Patērētāju tehnoloģiju asociācijas (CTA) inovācijas balvu, ko piešķir par izcilu patērētāju tehnoloģiju produktu dizainu un inženiertehniskajiem risinājumiem. Par to paziņoja jau pirms CES 2022 – pasaulē svarīgākā tehnoloģiju pasākuma, kas norisinājās no 5. līdz 8. janvārim Lasvegasā, Nevadas štatā.

John Deere ir ieguvis inovācijas balvu divās kategorijās par savu See & Spray™ tehnoloģiju. See & Spray™ ir tehnoloģiski moderns lauksaimniecības robots, kas izmanto datorredzi un mašīnmācīšanos, lai atšķirtu kultūraugus no nezālēm un izsmidzinātu herbicīdu uz nezālēm. Šī augu līmeņa pārvaldības tehnoloģija ļauj mašīnai redzēt. Tas palīdz lauksaimniekam, apkārtējai sabiedrībai un videi.

“Tehnoloģiju iespējas lauksaimniecībā turpina mūs iedvesmot izstrādāt vismodernākās viedās iekārtas, sistēmas un risinājumus, lai parūpētos par katru augu atsevišķi un atbalstītu mūsu klientus,” sacīja Džahmijs Hindmens, John Deere galvenais tehnoloģiju speciālists. “John Deere ir inovāciju līderis, un ar tādu tehnoloģiju kā See & Spray™, mēs palīdzam saviem klientiem maksimāli palielināt ilgtspējību, rentabilitāti, produktivitāti un redzamību, lai viņi varētu koncentrēties uz svarīgo darbu – pabarot nemitīgi augošo pasauli.”

See & Spray™ izmanto dziļo mācīšanos, kameras un robotiku, lai atšķirtu kultūraugus no nezālēm. Šīs tehnoloģijas nākotnei ir svarīga loma katra auga individuālā apstrādē, nodrošinot tieši to, kas katram augam katrā konkrētajā brīdī ir vajadzīgs, padarot ķimikāliju izmantošanu efektīvāku, aizsargājot apkārtējo augsni un augus un ražojot veselīgākas, produktīvākas kultūras.

Inovāciju balvu kategorija “Robotika” izceļ programmējamas vai citādi viedas iekārtas, kas spēj veikt konkrētus uzdevumus vai atkārtot cilvēka kustības vai mijiedarbību. Kategorijas “Transportlīdzekļa inteliģence un transports” uzmanības centrā ir automobiļu un citi transporta produkti un pakalpojumi, kas integrē tehnoloģijas braukšanā vai transportlīdzekļa vadīšanā. Produktus izvērtē žūrija, kuru veido dizaineri, inženieri un tehnoloģiju plašsaziņas līdzekļi. Vērtē produktu inženiertehniskos risinājumus un funkcionalitāti, estētiku un dizainu. Piešķir uzmanību arī tām niansēm, kas produktu padara unikālu un novatorisku. Tie, kuriem ir visaugstākais vērtējums, saņem titulu “Labākā inovācija”.

CES inovāciju balvas balstās uz aprakstošiem materiāliem, kas iesniegti tiesnešiem. CTA nepārbaudīja iesniegto materiālu vai apgalvojumu precizitāti un netestēja produktu, kam tika piešķirta balva.

Par Deere & Company

Deere & Company (www.JohnDeere.com) ir pasaules līderis progresīvu produktu, tehnoloģiju un pakalpojumu nodrošināšanā klientiem, kuru darbs revolucionē lauksaimniecību un celtniecību – tie ir tie, kuri audzē, novāc, pārveido, bagātina un būvē, lai apmierinātu pasaules pieaugošo vajadzību pēc pārtikas, degvielas, pajumtes un infrastruktūras.