Sekite mus:
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Sekite mus:

Lauksaimniecības vadības risinājumi (AMS)

Kad “John Deere” izveidoja pirmo pasaulē auglības karti un automātisko vadības sistēmu, sākās lauksaimniecības revolūcija, kas drīz mainīja tradicionālās lauksaimniecības metodes, jo ievērojami uzlaboja zemnieku agregātu veiktspēju, sējumu ražu un kvalitāti, kā arī samazināja ekspluatācijas izmaksas un uzlaboja operatora darba apstākļus.

Precīzā saimniekošana sākas šeit. “John Deere” uztvērēju un vadības monitoru sistēma ļaus pilnībā izmantot modernās lauksamniecības priekšrocības un padarīs Jūsu biznesu vēl veiksmīgāku. Nemeklējam kompromisus un radām augstākās kvalitātes elektronikas komponentus, jo tas veido stingru pamatu precīzai sistēmu funkcionēšanai un uzticamībai darba laikā.

Tāpēc “John Deere” aprīkojumā ir daudz bezmaksas funkciju, ko konkurenti piedāvā par maksu vai vispār nepiedāvā. Bagātīgā papildfunkciju izvēle ļaus atjaunot sistēmu un pielāgot to šī brīža vajadzībām ar pašiem modernākajiem tirgus risinājumiem. Ja izvēlēsieties mūsu risinājumus, varat būt pārliecināti, ka saņemsiet nozarē vadošo produkta veiktspēju.

KĀDS JUMS NO TĀ LABUMS?

  • IZMAKSU VADĪBA, TEHNIKAS EFEKTIVITĀTE

  • SAIMNIECĪBAS EFEKTIVITĀTE

  • AUGSTĀKA PRECIZITĀTE UN SIGNĀLS, KAS ATKĀRTOJAS

  • ĀTRĀKA PIEVIENOŠANA SF TĪKLAM

  • ATVIEGLO DARBUS

  • PALIELINĀS VEIKTSPĒJA LĪDZ 14 %

  • MAZĀK ZAUDĒJUMU

  • MAKSIMĀLA UN PASTĀVĪGA RAŽA

  • KVALITĀTE PAR ZEMĀKAJĀM IZMAKSĀM

  • PIELĀGOTS JŪSU VAJADZĪBĀM

JAUNUMI, KAS GAIDA JŪS?

Lauksaimniecība ātri pilnveidojas, savukārt “John Deere” ir inovāciju līderis. “John Deere” netraucēti sasaista saimniecību pārvaldītājus un pakalpojumu sniedzējus ar operatoriem uz lauka, agregātiem un tehnoloģijām, lai nodrošinātu konkurētspējīgu priekšrocību. “John Deere” vadības monitori un “StarFire” uztvērēji veido stingru pamatu, lai darbi būtu vieglāki, būtu labāka degvielas ekonomija, lielāka jauda un ērtāka vadība uz lauka. Tāpat “John Deere” palīdzēs Jums ātri pielāgot šīs precīzās tehnoloģijas, lai tūlīt iegūtu rezultātus un nodrošinātu ātru investīciju atmaksāšanos.


Mobilā RTK atjauninājumi

Atrodiet integrētu, modernu un ražīgu veidu, kā izmantot RTK precizitāti. “John Deere” mobilais RTK signāls sasniedzams ar “JDLink” termināla vai 4G LTE modema palīdzību. 2,5 cm precizitāte, kas pavadīs Jūs gadu no gada.


Ceturtās paaudzes ekrāns

JAUNUMS: universālais 4640 ekrāns ir tik pat intuitīvs kā “CommandCenter” 4600, taču to var izmantot dažādās tehnikas vienībās. Jau var izvēlēties no jaunajām funkcijām: “AutoTrac” mācību un “AutoTrac” pasīva agregātu vadība. Mūsu jaunais paplašinātais monitors – papildekrāns, paredzēts vairāku funkciju vienlaicīgai skatīšanai uz vairākiem ekrāniem.

Šogad tiek prezentēts arī jaunākais universālais 4240 monitors, kas aizstāj labi pazīstamo GS1800 monitoru

“HarvestLab 3000”

Pilnībā jauna “John Deere”  “HarvestLab 3000”. Šī uz “NIR sensoriem” balstītā laboratorija ir atzīta par novērtēta ar medaļām. Izstrādāta izmantojot pieredzi, kas savākta, izmantojot miljons darba stundas uz laika. Jaunas iespējas.

“HarvestLab 3000”: viens sensors – trīs funkcijas

Lai saglabātu optimālu silosa kvalitāti, tiek izmantota “John Deere” tuvo infrasarkano staru (NIR) “HarvestLab 3000” tehnoloģija. Viens sensors trīs darbiem: SPFH, pārvietojama laboratorijai un vircas cisternai.

ąčęėįšųū

Sistēma “Manure Sensing”

Veiksmīga mēslošana – atrisināts uzdevums. Pamatojoties uz barības vielu mērķa un robežas radītājiem kg/ha un izmantojot “John Deere” “HarvestLab 3000”, tagad varat precīzi izmanot vircu un mainīgās devu kartes. JAUNUMS: saderīga ar “CommandCenter 4600” un var izmantot stacionāri.

Operāciju centrs

Vāciet, uzglabājiet, attēlojiet un analizējiet lauka datus, kas savākti no saviem vadības monitoriem, viegli plānojiet un izmantojiet datus nākotnē – nav svarīgi, vai pievienojaties no sava galda datora, vai planšetdatora. Uzzīmējiet laukus un zonas, lai precīzi pārvaldītu saimniecības izdevumus.

“MyJobConnect”, Premium versija

Atjauninājumi

“MyJobConnect” un “MyJobConnect Premium” regulāri tiek atjaunināts. Pats jaunākais atjauninājums: “MyLogistics”* programmatūras izvēlnes iestatījumos iespējama mobila vietas izsekošana, kas parāda jaunāko katra locekļa GPS stāvokli.

Attālinātā diagnostika

Attālinātās diagnostikas sistēma ļauj aktīvi pārvaldīt tehniskas stāvokli vēl pirms kļūdu konstatēšanas, palielina tehnikas veiktspēju un nodrošina, ka jūsu darbi tiek paveikti maksimāli efektīvi.


VAIRĀK INFORMĀCIJAS – LABĀKI RISINĀJUMI

Informācija ir mūsdienu pelnošas saimniecības dzinējspēks. “John Deere” lauksaimniecības vadības lēmumu sistēma ievāks, apstrādās un interpretēs mašīnas un agronomiskos datus, lai pieņemamie lēmumi būtu labāki. Risinājumi, kas palīdzēs efektīvi plānot darbus, optimizēt tehniskas veiktspēju, palalināt darbspēju un samazināt izdevumus. Bet svarīgākais – saikne ar operatoriem un agregātiem uz lauka – labāki un efektīvāki Jūsu lēmumi.