Sekite mus:
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Sekite mus:

Kramer KT sērijas teleskopiskie iekrāvēji ar celtspēju līdz 3,5 tonnām

Kramer KT sērijas teleskopiskajiem iekrāvējiem ir laba manevrējamība, un tie ir daudzpusīgi aprīkoti. Kompaktie izmēri apvienojumā ar 2,7–5,5 tonnu kraušanu 6–9 metrus augstumā, kā arī jaudīgā darba hidraulika ļauj precīzi un ātri paveikt vairākas kustības vienlaicīgi, šādā veidā saglabājot augstu produktivitāti, kas tik ļoti aktuāla lauksaimniecībā. Mainīgā tilpuma hidrostatiskā transmisija ar saprātīgi un viegli pieejamās vietās izvietotiem eļļošanas punktiem nerada papildu rūpes ikdienas darbā. Ergonomiskā un funkcionālā kabīne garantē darbu bez stresa. Carraro pastiprinātās asis nodrošina maksimālu darbmūžu pat lielu slodžu gadījumā.

Dzinējs

Kramer KT276 modelī izmantots Kohler 2,5 litru dzinējs (75 ZS), bet modeļos ar celtspēju līdz 3,5 tonnām izmantots Deutz 3,6 litru (136 ZS) dzinējs, kas atbilst Tier 4 izplūdes gāzu emisijas standartam. 500 Nm griezes moments ir pilnībā pietiekams smagiem kraušanas darbiem vai kad jāpārvar gari attālumi ar piekabi.

Vadītāja palīdzības sistēma – "Smart Driving"-dzinēja apgriezienu skaita samazināšana, braucot ar maksimālo ātrumu.

Kad ir sasniegts maksimālais braukšanas ātrums, viedā dzinējaapgriezienu skaita samazināšanas sistēma „Smart Driving” pielāgodzinēja apgriezienu skaitu vilces piedziņas darbības prasībām. Tassamazina trokšņu līmeni, degvielas patēriņu un atsevišķu komponentuslodzi. Mašīnām ar vilces piedziņu ecospeed apgriezienuskaitu var samazināt līdz 2000 apgr./min. Modeļiem ar jaunoecospeedPRO to var samazināt līdz pat 1550 apgr./min.


"Smart Loading" – viedās kraušanas funkcija

Automātiskā kausa atgriešanās pozīcijā - sistēma „Smart Loading” ar vibrāciju funkciju nodrošina īsākus iekraušanas ciklus, samazina materiālu zudumu, kā arī aizsargā palīg agregātu un mašīnu no bojājumiem. Izmantojot Smart Loading, palīg agregātu var pārvietot uz iepriekš ieprogrammētu mērķa pozīciju no jebkuras sākotnējās pozīcijas. Tas ievērojami samazina iekraušanas un kraušanas ciklu laiku, kā arī ievērojami atslogo vadītāju. Vadītājs var izmantot vibrāciju funkciju, lai ātri iztukšotu kausu, kurā atrodas lipīgs materiāls, vai arī, lai precīzi noteiktu salmu vai skābbarības daudzumu. Nospiežot taustiņu kombināciju, palīg agregāts sāk vibrēt sākuma pozīcijā, ļaujot viegli iztukšot mitru vai lipīgu materiālu, piemēram, kūtsmēslus, skābbarību vai kompostu.

Katram teleskopiskajam iekrāvējam ir "Smart Handling" kraušanas vadības sistēma ar 3 dažādiem režīmiem, kurus var izvēlēties:

1. Kausa režīms – automātiskā strēles izstumšana/ievilkšana pacelšanas/nolaišanas laikā.


2.Celšanas režīms – automātiska strēles ievilkšana, laižot kravu uz leju.


3. Manuālais režīms – automātisku darbību nav.