Sekite mus:
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Sekite mus:

Alternatīvās rezerves daļas

VULCAN – Anglijas ražotāju grupas Chapmans Limited prečzīme. Grupas Chapmans Limited panākumu stūrakmens ir kvalitāte. Vulcan produktu raksturīgā īpašība – biezākas dilstošās detaļas salīdzinājumā ar citu prečzīmju oriģinālajām vai alternatīvajām dilstošajām detaļām.

 

FRANK ORIGINAL – Vācijas ražotāji, kas pazīstami ar apzinīgo un rūpīgo darbu un ļoti plašo alternatīvo dilstošo detaļu sortimentu.

 

UNIBOLT – kvalitatīvas skrūves dažādām dilstošajām detaļām no Dānijas ražotājiem.

 

Arklu dilstošās detaļas

Tiek nodrošināts pilns arklu dilstošo detaļu sortiments Lietuvā izplatītākajiem arkliem: Kuhn Huard, Kverneland, Lemken, Overum, Vogel Noot, Gregoire Besson, Agrolux, Fiskars, Fraugde u. c. Ja nepieciešams, varam piegādāt mazāk pazīstamu arklu detaļas – Dowdeswell, Naud, Poettinger, Rabewerk, Frost, Eberhardt, Goizin, Gassner, Krone, Niemeyer, kjold/Kongskilde u. c.

Vulcan lemeši

Vulcan izgatavotais Kverneland lemesis (73004) ir masīvāks. Tas sver 6,6 kg, t. i., par 34% vairāk nekā oriģināls. Šie lemeši paresninātās priekšējās balsta muguriņas dēļ neieliecas.

Lemesis ir par 10 līdz 43% biezāks nekā standarta alternatīvais vai oriģinālais lemesis. Tā laukums ir par ~10% lielāks.

 

Ecēšu/lobītāju dilstošās detaļas

Nepārtraukti paplašinām disku ecēšu un lemešu lobītāju dilstošo detaļu sortimentu. Pie mums jau varat iegādāties Lemken Smaragd, Lemken Rubin, Simba, Horsch, Kockerling, Vaderstad un citu ecēšu/lobītāju dilstošās detaļas.

 

Vulcan kalti

Vulcan ražotie paresninātie 15 mm biezie Kverneland kalti (53090/63090) ir 25% biezāki nekā standarta kalti. Esam veikuši testu ar Vulcan 15 mm un konkurentu A 12 mm bieziem Kverneland alternatīvajiem kaltiem. Kalti tika ekspluatēti vienādā zemē, tādos pašos klimata apstākļos, vienādu laiku periodu. Tie tika uzstādīti uz viena arkla: Vulcan kalts – uz pirmā korpusa (tur dilšana ir intensīvāka par ~15%), bet konkurentu – uz otrā. Rezultāti pēc zemes apstrādes – Vulcan kalta biezums par 48% un garums par 16% (sākumā garums bija vienāds) pārsniedza konkurējošo kaltu izmērus.

 

 

Sējmašīnu dilstošās detaļas

Mums ir arī Kuhn, Vaderstad sējmašīnu dilstošās detaļas. Iespējams saņemt alternatīvās dilstošās detaļas arī citai tehnikai ar lielisku kvalitātes un cenas attiecību.

Kultivatoru un ecēšu detaļas

Pārdodam Itālijas ražotāja Bianchi kvalitatīvus un Lietuvā pārbaudītus ecēšu zarus un citas dilstošās detaļas. DOJUS agroJums piedāvā labu kvalitātes un cenas attiecību. Lielākiem pasūtījumiem iespējama detaļu piegāde.