Sekite mus:
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Sekite mus:

John Deere eļļas un eļļošanas materiāli

JOHN DEERE EĻĻAS UN SMĒRVIELAS

Izstrādāts, lai pārsniegtu prasības

Ierobežotu finansiālo resursu gadījumos cilvēki reizēm padodas kārdinājumam oriģinālā John Deere produkta vietā lietot “alternatīvās” eļļas, smērvielas un dzesēšanas šķidrumus. No pirmā acu uzmetiena tie var izskatīties vienādi, bet tas ir tikai līdz brīdim, kad jūs tos izmēģiniet. Tad top skaidrs, ka neliels ietaupījums šodien, var maksāt dārgi rītdien.

Pretēji citiem ražotājiem, John Deere produkti ir izstrādāti, lai pārsniegtu prasības, uzlabotu sniegumu un paildzinātu jūsu tehnikas lietošanas laiku. Tas tamdēļ, ka mēs vēlamies, lai jūsu tehnika strādātu tikpat labi, kā tas bija iegādes dienā. Šī uzticamība garantē, ka jūs nejutīsiet vajadzību izvēlēties citu produktu.

dzinēju eļļa piedāvā labāko nodiluma aizsardzību un veiktspēju, arī dzinējiem ar DPF filtriem, katalizatoriem un EGR vārstiem. Piemēram, dzinējiem, kam nepieciešama CJ-4 eļļa, smago darbu tehnikai, jūras transporta dzinējiem un tamlīdzīgi.

Priekšrocības:

Pārsniedz API CJ-4 prasības dīzeļdzinējiem.

– Izstrādāta, lai mazinātu oksidēšanos, koroziju, detaļu nodilumu un bojāeju.

– Samazina eļļas patēriņu.

– Samazina uzturēšanas un apkopes izmaksas un pagarina dzinēja darba mūžu.

– Nodrošina labus darba apstākļus dzinējam pie zemām temperatūrām.

– Savietojams ar Biodīzeli.

– John Deere dzinējos, lietojot John Deere filtrus, eļļas maiņas intervāls ir 500 motorstundas

– Pieejama 15W-40, 10W-30 un pilnībā sintētiska 0W-40.

Iepakojumi: 1000 l, 209 l, 50 l, 20 l, izlejamā

transmisijas un hidrauliskā eļļa garantē perfektu hidraulisko sistēmu un transmisijas veiktspēju. Tā tiek rekomendēta sistēmām ar saistīto vai dalīto eļļas rezervāru.

Priekšrocības:

- Izstrādāta, lai nodrošinātu vienmērīgu jaudu un lielisku bremzēšanu.

- Lietotais viskozitātes materiāls nodrošina viskozitāti dažādos temperatūras režīmos. Turklāt tā nodrošina optimālu jaudu un aizsardzību. Šī piedeva netiek lietota daudzās konkurentu eļļās..

- ISO viskozitāte 40 grādu temperatūrā ir 46-68.

- Pārsniedz JDM J20C specifikācijas prasības. Daži līdzīgi produkti spēj nodrošināt tikai minimālās prasības, bet neviena nespēj nodrošināt tos rādītājus, ko demonstrē HY GARD.

dzesēšanas šķidrums paildzina dzinēja darba mūžu. Tas aizsargā dzinēju no korozijas un pārkaršanas pat strādājot smagākajos darba apstākļos. Rekomendējam lietot visos John Deere tehnikas dzinējos.

Specifikācija:

- Darbības laiks - līdz 6 gadiem / 6000 motorstundām

- Pilnībā atbilstošs smagiem darba apstākļiem

- Videi draudzīgs, nav toksisks

- Veidots uz propilena glikola bāzes

- Termāli stabilsThermally stable

- Piemērots temperatūrai -47 ºC

Iepakojumi: 1000 l, 209 l, 50 l, 20 l, izlejamā.

transmisijas eļļa darbam smagos apstākļos.Tas dzešanas pasarga dzineju no korozijas un dūnu apstradi.

Specifikācija:

API GL – 5

Iepakojumi: 209 l, 20 l

Smērvielas Gard Premium un Grease Gard Premium Plus ir ideāli piemērotas gultņu, vārpstu un citu kustīgu daļu aizsardzībai.

Smērviela Gard Premium ir dažāda pielietojuma smēre ar litija piedevu, kas nodrošina lielisku veikstpēju mazai un vidējai slodzei. Ideāli piemērota visām sezonām. Aizsargā pret koroziju. Lieliska veikstspēja no -26 to +143 ºC.

Iepakojumi: 18 kg, 5 kg, 0.4 kg

Smērviela Gard Premium Plus ir dažāda pielietojuma smēre ar litija piedevu, kas piemērota smagiem darba apstākļiem. Tā tiek lietota John Deere rūpnīcā U-veida savienojumim, ass gultņiem un citām kustīgām detaļām. Ir savietojama ar citām smērēvielām un ir ūdens noturīga. Lieliska veikstspēja no -28 to +167 ºC. Pienācīgi lietojot, tā aizsargā pret koroziju un palielina eļļošanas intervālus.

Iepakojumi: 18 kg, 0.4 kg